Категорія:
Ціна:
Виробник:
НІК-Електроніка, Україна
Кількість фаз:
Трифазні
Кількість тарифів:
Однотарифні
{{variant.name}}:
{{opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
Опис
-Клас точності для вимірювання активної енергії ДСТУ EN 62053-21 – 1,0
-Клас точності для вимірювання активної енергії за ДСТУ EN 50470-1 та ДСТУ EN 50470-3 – В
-Клас точності для вимірювання реактивної енергії ДСТУ EN 62053-23 – 2,0
-Номінальна напруга – 3x220/380 В
-Частота - 50 Гц
-Номінальна сила струму - 5 А
-Максимальна сила струму - 120 А
-Ступінь захисту – ІР54
-Кількість розрядів РКІ – 6+2
-міжповірочний інтервал - 10 років
-Середній термін експлуатації (до першого капітального ремонту) – 24 роки
-Виробник: ТОВ "НІК-Електроніка"
-Розширений діапазон робочої напруги (3х270/467 В);
-Мало власне енергоспоживання;
-Нероз'ємний корпус;
-прозорий кожух;
-Можливість встановлення прозорої клемної кришки;
-Можливість установки реле управління навантаженням до 80 А (опціонально);
-Можливість установки релейного виходу, що дозволяє комутувати навантаження зі змінною напругою не більше 220 В при силі струму не більше 1 А (опціонально);
-індикація впливу магнітного поля з величиною індукції понад 100 мТл;
-індикація впливу електромагнітного поля напруженістю понад 10 В/м у діапазоні частот 80-2000 МГц;
-Захист від розкрадання енергії: індикація неправильних підключень, зворотного напрямку струму;
-Можливість відключення навантаження споживача при перевищенні встановлених значень: ліміту потужності, сили струму та напруги, впливу постійного магнітного поля понад 100 мТл та електромагнітного поля понад 10 В/м, відключення за несплату;
Характеристики:
  • Вимірювана енергія - активна та реактивна
  • Спосіб включення - прямоточний