Категорія:
Ціна:
Виробник:
НІК-Електроніка, Україна
Кількість фаз:
Трифазні
Кількість тарифів:
Однотарифні
{{variant.name}}:
{{opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
Опис
Основні переваги:
  • Розширений діапазон робочої напруги (3х140/242 В - 3х270/467 В);
  • Можливість установки релейного виходу, що дозволяє комутувати навантаження зі змінною напругою не більше 220 В при силі струму не більше 1 А (опціонально);
  • Технологічний запас за класом точності не менше ніж 50%;
  • Мале власне енергоспоживання;
  • Прозорий кожух;
  • Зварювальні шви корпусу;
  • Можливість встановлення модуля підсвічування РКІ (опціонально);
  • Індикація впливу магнітного поля із величиною індукції понад 100 мТл;
  • Індикація впливу електромагнітного поля напруженістю понад 10 В/м у діапазоні частот 80-500 МГц;
  • Зберігання в енергонезалежній пам'яті подій з міткою дати та часу
Має 1 клас точності для вимірювання активної енергії ПО ГОСТ 30207 ДСТУ I ЄС 62053-21.
Властивості Nik 2303
• Розширений діапазон робочих напруг (3x50 / 87 В -3x270 / 467 В);
• Можливість установки реле управління навантаженням до 80 А (опціонально);
• Прозорий кожух;
• Нероз'ємний корпус;
• Наявність оптичного порту для програмування і зчитування даних;
• Можливість установки модуля підсвічування РКІ (опціонально);
• Індикація впливу електромагнітного поля напруженістю понад 10 В / м в діапазоні частот 80-2000 МГц;
• Захист від розкрадань енергії: індикація неправильних підключень, зворотного напрямку струму;
• Зберігання в незалежній пам'яті подій з міткою дати і часу;
• Можливість відключення навантаження споживача при перевищенні встановлених значень: ліміту потужності, сили струму і напруги, впливу постійного магнітного поля понад 100 мТл і електромагнітного поля більше 10 В / м, відключення за несплату;