Категорія:
Ціна:
Виробник:
НІК-Електроніка, Україна
Кількість фаз:
Трифазні
Кількість тарифів:
Однотарифні
{{variant.name}}:
{{opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
Опис
Електролічильник NIK 2303 ARP3.1002.MC.11
Прямого включення від 5 до 120А призначений для вимірювання активної у прямому та реактивній енергії у прямому та зворотному напрямках у трифазних ланцюгах змінного струму. Лічильник може використовуватися в автоматизованих системах контролю та обліку електроенергії (АСКОЕ).
ОПИС
  • Розширений діапазон робочої напруги (3х50/87 В - 3х270/467 В);
  • Технологічний запас за класом точності не менше ніж 50 %;
  • Мале власне енергоспоживання;
  • Нероз'ємний корпус або наявність датчика розтину кожуха приладу;
  • Прозорий кожух;
  • Можливість встановлення модуля підсвічування РКІ (опціонально);
  • Можливість встановлення реле керування навантаженням до 80 А (опціонально);
  • Можливість підключення зовнішнього джерела живлення з напругою від 8 до 12 В для зняття показань за відсутності напруги мережі для модифікації багатотарифних лічильників з вимірюванням реактивної енергії (для інших виконань встановлюється на вимогу замовника);
  • Індикація впливу магнітного поля із величиною індукції понад 100 мТл;
  • Індикація впливу електромагнітного поля напруженістю понад 10 В/м у діапазоні частот 80-2000 МГц;
  • Захист від розкрадання енергії: індикація неправильних підключень, зворотного напрямку струму;
  • Зберігання в незалежній пам'яті подій з влучною датою та часом;
  • Можливість відключення навантаження споживача при перевищенні встановлених значень: ліміту потужності, сили струму та напруги, впливу постійного магнітного поля понад 100 мТл та електромагнітного поля понад 10 В/м, відключення за несплату;
ХАРАКТЕРИСТИКА:
  • клас точності для вимірювання активної енергії ДСТУ EN 62053-21 – 1,0
  • клас точності для вимірювання активної енергії за ДСТУ EN 50470-1 та ДСТУ EN 50470-3 – В
  • клас точності для вимірювання реактивної енергії ДСТУ EN 62053-23 – 2,0
  • номінальна напруга – 3x220/380 В, 3х230/400 В, 3х240/416 В або 3x57,7 В/100 В (залежно від виконання)
  • частота – 50 Гц
  • номінальна сила струму – 5 А
  • максимальна сила струму – 10 А, 80 А або 120 А (залежно від виконання)