NIK 2300 ART.2200.MC.15 - Лічильник електроенергії (електролічильник) трифазний 5 (10)А
Категорія:
Ціна:
Виробник:
НІК-Електроніка, Україна
Кількість фаз:
Трифазні
Кількість тарифів:
Однотарифні
{{variant.name}}:
{{opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
Опис
  • Клас точності для вимірювання активної енергії ДСТУ EN 62053-21 – 1,0
  • Клас точності для вимірювання активної енергії за ДСТУ EN 50470-1 та ДСТУ EN 50470-3 – В
  • Клас точності для вимірювання реактивної енергії ДСТУ EN 62053-23 – 2,0
  • Номінальна напруга - 3x220/380 В
  • Частота – 50 Гц
  • Номінальна сила струму – 5 А
  • Максимальна сила струму – 10 А
  • Ступінь захисту – ІР54
  • Кількість розрядів РКІ – 6+2
  • Середній термін експлуатації (до першого капітального ремонту) – 24 роки
  • Виробник: ТОВ "НІК-Електроніка"
  • Розширений діапазон робочої напруги (3х270/467 В);
  • Мале власне енергоспоживання;
  • Нероз'ємний корпус;
  • Прозорий кожух;
  • Можливість встановлення прозорої клемної кришки;
  • Можливість встановлення реле керування навантаженням до 80 А (опціонально);
  • Можливість установки релейного виходу, що дозволяє комутувати навантаження зі змінною напругою не більше 220 В при силі струму не більше 1 А (опціонально);
  • Індикація впливу магнітного поля із величиною індукції понад 100 мТл;
  • Індикація впливу електромагнітного поля напруженістю понад 10 В/м у діапазоні частот 80-2000 МГц;
  • Захист від розкрадання енергії: індикація неправильних підключень, зворотного напрямку струму;
  • Можливість відключення навантаження споживача при перевищенні встановлених значень: ліміту потужності, сили струму та напруги, впливу постійного магнітного поля понад 100 мТл та електромагнітного поля понад 10 В/м, відключення за несплату;