Щитове обладнання
Забезпечити надійність у роботі, безпеку та зручність в обслуговуванні, широкий спектр можливостей, різноманіття функцій, що виконуються, може правильний вибір щитового електроустаткування. Це стосується не лише професійної діяльності, чималу роль щитове обладнання відіграє у створенні комфорту у приватних житлових будинках.
Електрощитове обладнання – один із ключових елементів будь-якої енергомережі. Застосування електрощитів дозволяє забезпечити безперебійну подачу електроенергії на всі ділянки електричного ланцюга.
Електрощитове обладнання використовується для прийому, обліку та розподілу електричної енергії в мережах однофазного, трифазного змінного струму напругою 380/220В, частотою 50,60Гц та забезпечує надійну безпеку вихідних ліній при перезавантаженнях, коротких замиканнях, витоках електричного струму. Всередині електрощита можуть розташовуватися: лічильники електроенергії, пристрій захисного відключення (ПЗВ), автоматичні вимикачі, реле, сполучні клеми, запобіжники та інше електрообладнання.
Функції щитового обладнання
- захист вихідних ланцюгів від перевантажень та від коротких замикань, від імпульсів напруги та від витоків на землю;
- розподіл електроенергії в однофазному або трифазному ланцюгах;
- антивандальний захист лічильників обліку електроенергії;
- захист від несанкціонованого підключення до енергосистеми;
- підігрів лічильників за умов холодної температури.
Параметри вибору
- Матеріал виготовлення корпусу. Метал, що має спеціальне фарбування або жаростійке покриття; Міцний термостійкий пластик.
- Тип установки. Внутрішній. Являє собою щиток певної глибини. Монтаж здійснюється усередину стіни. Найчастіше використовуються у малогабаритних приміщеннях. Зовнішній. Є боксом, що накладається на поверхню. Не вимагає спеціальної підготовки місця, проте його необхідно розташувати так, щоб розведення ліній електромережі було максимально зручним.
- Розміри. Залежно від того, скільки одиниць модульних пристроїв ви плануєте встановити, виберіть модель відповідних розмірів.
- Ступінь пиловологозахисту. Вказується значенням IP для кожної моделі в залежності від її захисної оболонки. Позначає, за яких умов можна використовувати щит і наскільки надійно корпус захистить електроустановлювальні вироби від зовнішніх впливів. Наприклад, обліково-розподільні щитки класу IP 31 захищені від проникнення твердих частинок діаметром понад 2,5 мм і крапель води, що вертикально падають на корпус. Встановлювати їх рекомендується у приміщеннях із нормальним рівнем вологості. Для монтажу на вулиці краще вибрати модель з вищим класом захисту, наприклад, IP 54. Це гарантія захисту від потрапляння всередину корпусу пилу та водяних бризок з будь-яких напрямків.
- Комплектація. Більшість електрощитків поставляється в комплекті із замком та ключами. Деякі моделі мають DIN-рейку для монтажу ПЗВ та автоматичних вимикачів. Необхідна марка електрощита підбирається в залежності від технічних умов та габаритів ніші для встановлення.
Щитове обладнання в Україні випускається давно, тому можна купити вітчизняні щити за доступними цінами.
Інтернет-магазин KIM Elektro пропонує Вам придбати щитове обладнання. Перед придбанням краще дізнатися який варіант потрібен саме у Вашому випадку. Можливість купити в одному місці всі необхідні позиції щитового обладнання в необхідній кількості робить співпрацю з нами вигідною для кожного з Вас.
Ми завжди раді конструктивному діловому співробітництву, раді бачити Вас серед своїх постійних клієнтів! Ми впевнені, що наша продукція не розчарує Вас, а грамотні консультації від професіоналів допоможуть отримати те, що Вам необхідно в найкоротші терміни.